O Nas

Firma Pure Inn jest wyspecjalizowanym dystrybutorem urządzeń sterylizujących i dezynfekujących. Zapewniamy naszym Klientom jedynie najwyższej klasy produkty przeznaczone do biur, restauracjim branży kosmetycznej i stomatologicznej a także do domów.Wspieramy naszych klientów w podejmowanych przez nich decyzjach doradzając im najkorzystniejsze rozwiązania. Oferowane przez nas urządzenia spełniają najwyższe standardy i zapewniają pełne bezpieczeństwo.

W kontakcie z każdym Klientem cenimy sobie długofalową współpracę. Mamy świadomość, że najlepszą reklamą dla każdej firmy jest opinia Klienta. Dbamy o jak najwyższą jakość obsługi i bogatą ofertę oryginalnych produktów. Największą oznaką Państwa zaufania jest stała współpraca oraz polecenie zakupionego u nas produktu.

NASZE RELIZACJE

W przypadku zaawansowanych systemów wentylacyjnych zapewniamy wsparcie naszego działu projektowego a także działu montażowego i serwisowego. Jesteśmy w stanie zaadoptować istniejące systemy wentylacyjne do wprowadzenia Systemy Sterylizacji Plazmowej.Plazmowy system oczyszczania instaluje się bezpośrednio w istniejącym systemie klimatyzacji, systemie przewodów świeżego powietrza, łącznie z centralą wentylacyjną (AHU lub PAU), klimakonwektorem i kanałem klimatyzacyjnym. Rurki plazmowe kontrolują uwalnianie dużej liczby grup jonów dodatnich i ujemnych, które następnie atakują substancje zanieczyszczające oraz pomagają poprawić jakość powietrza. Istnieje również możliwość dostosowania do różnych środowisk i kontrolowania konkretnych źródeł zanieczyszczeń, dzięki czemu można szybko rozwiązać problemy związane z zanieczyszczeniem powietrza w danym pomieszczeniu i uczynić życie bardziej komfortowym.

Zapisz się do newsletter'a